بارسلونا در اولین بازی لالیگا مقابل رئال سوسیداد تلاش بسیار خوبی انجام داد، اما پیروزی با نتیجه 1-5 بدون نقش کلیدی لئو مسی، کریستین تیو، داوید ویا، کارلس پویول و تیتو ویلانووا ممکن نبود.

لئو مسی:

عجیب نیست بازیکنی که فصل پیش با 50 گل رکورد همیشگی گل های به ثمر رسیده در خانه را شکسته، در بازی دیشب نیز گلزنی کرده باشد. رقبا آگاه باشند که لئو مسی خود را آماده کرده است. این بازیکن آرژانتینی برای اولین بار در طی این سال ها موفق شد که در بازی های پیش فصل به طور کامل همراه باشگاه باشد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

کریستین تیو:

این بازیکن جوان فرصتی را که تیتو ویلانوا به وی داده بود از دست نداد. کریستین تیو، کابوس همیشگی دی لا بیا در سمت چپ زمین، نه تنها به زیبایی با بازیکنان با سابقه ای همچون مسی و ژاوی هماهنگ شد، بلکه در دفاع نیز به یوردی آلبا کمک کرد.
این بازیکن بارسا ب در کنار آزمایش براوو در موقعیت های مختلف، توپ را به مسی رساند و مسی نیز پس از پاسکاری با پدرو توپ را با ضربه ای محکم درون دروازه جای داد تا دومین گل بازی برای بارسا به ثبت برسد.

داوید ویا:

247 روز از زمانی که ال گواخه در بازی های رسمی تیمش حضور یافته بود می گذشت. آخرین باری که داوید ویا در لباس آبی اناری در رقابت ها حضور داشت، دسامبر گذشته در جام باشگاه های جهان و در بازی مقابل السد بود. این بازیکن به دلیل شکستگی استخوان درشت نی از بازی بیرون رفت. سرانجام ریکاوری خسته کننده این بازیکن به نتیجه رسید و او در بازی امشب به طور رسمی به نیوکمپ بازگشت. 7 دقیقه مانده به پایان بازی، ویا طی همکاری با آندرس اینیستا، توپ را با ضربه پای چپ درون دروازه براوو قرار داد. هنگامی که این مهاجم پیراهنش را درآورد تا پیراهن زیرینش را نشان دهد، بیش از 57000 تماشاچی حاضر در نیوکمپ به هیجان آمدند؛ پیراهنی که بر روی آن عکسی از خانواده اش به همراه نوشته ای با این مضمون قرار داشت: «بدون شما هرگز».

کارلس پویول:

ویا تنها بازیکنی نبود که پس از رهایی از مصدومیت در بازی امشب حضور یافت. نام کارلس پویول پس از ماه ها ریکاوری از مصدومیت در ترکیب اصلی تیم قرارداشت. کاپیتان بارسا با یک ضربه سر کرنری را که توسط ژاوی هرناندز ارسال شده بود به گل تبدیل کرد و اولین گل رسمی بارسا را در فصل 2012/13 به ثمر رساند. پویول در ابتدای نیمه دوم جای خود را به جرارد پیکه داد.

تیتو ویلانووا:

تیتو ویلانووا در پیروزی بارسلونا مقابل رئال سوسیداد با نتیجه 1-5 در آغاز لالیگا مربیگری این تیم را بر عهده داشت. مدت اندکی از زمانی که بارسا با قدرت فصل را شروع کرده است می گذرد. مخصوصا با توجه به این که پپ گواردیولا موفق به کسب 3 امتیاز آغاز فصل مقابل اسپورتینگ نشد. اما امشب متفاوت بود. این شب، شب چهره های جدید و آغاز های جدید بود. تغییر در مربیگری از گواردیولا به ویلانووا، و اجرای درخشان مربی جدید.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
سه شنبه 31 مرداد 1391  10:02 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

صبح امروز، تمام 11 بازیکنی که در شروع بازی سوسیداد حضور داشتند به همراه اینیستا، آدریانو، الکسیس، پیکه و پینتو در سیوتات اسپورتیوا تمرین کردند. در این جلسه چند تن از بازیکنان بارسا ب: اویر، سرجیو جاسته و لوئیز آلبرتو به همراه چند بازیکن جوانان آ: ابوله، سمپر، بگ نک، رابرت، پل کالورت، کوسادا، آداما و ساندرو نیز حضور داشتند.

تیم، امروز صبح پس از انجام بازی در شب گذشته تحت عنوان افتتاحیه لالیگا و کسب بردی قاطع، برای جلسه ریکاوری در سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر حاضر شدند. 11 بازیکن ابتدائی در برابر سوسیداد - والدس، آلوز، پویول، ماسکرانو، آلبا، سرجیو بوسکتس، ژاوی، سسک، پدرو، مسی و تیو - به همراه آدریانو، الکسیس، پیکه و پینتو، حاضران این جلسه بودند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

تیتو ویلانووا، از چند بازیکن ذخیره، بارسا ب و جوانان آ، نیز دعوت کرده بود؛ اویر اولازبال و دو بازیکن تازه وارد آنها - سرجیو جاسته و لویئز آلبرتو، که اولین بار در کنار تیم اول تمرین می کردند،- ابوله، سمپر، بگ نک، رابرت، پل کالورت، کوسادا، آداما و ساندرو.

در این میان، تیاگو آلکانترا بازهم به صورت جداگانه به تمرین پرداخت تا برنامه ریکاوری مصدومیتش را دنبال کند.

بازگشت در 20.15

تمامی بازیکنان اعم از آنان که امروز در تمرین صبح حضور نداشتند - ویا، مونتویا، بارترا، افلای، فونتاس، دوس سانتوس و سرگی روبرتو - ساعت 20.15 به وقت محلی برای مسابقه امشب در چارچوب جام خوان گمپر، در نیوکمپ حاضر خواهند شد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 30 مرداد 1391  09:55 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

 
سه شنبه، 31 مرداد 1391
جام خوان گمپر
بارسلونا
VS
سمپدوریا
ورزشگاه: نیوکمپ
ساعت 00:30 بامداد (به وقت ایران)


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 30 مرداد 1391  09:52 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

پویول تنها سه دقیقه پس از شروع بازی، اولین گل را با ضربه سر به ثمر رساند. باسکی ها نیز پس از شش دقیقه از اولین گل میزبان، نتیجه را به تساوی 1-1 کشاندند. مسی در 15 دقیقه ابتدائی با به ثمر رساندن دو گل، نتیجه را به 3-1 تغییر داد. پدرو و ویا تازه بازگشته، هر کدام با زدن گلی در دقایق پایانی دو نیمه، شروعی رویایی را برای کاتالانها به ارمغان آوردند.

تیتو ویلانووا با گروهی که پس از جدایی پپ گواردیولا به او سپرده شده بودند، توانست شروعی فوق العاده رقم بزند و با گلزنی پویول، مسی، پدرو و ویا، که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، لالیگا را با اقتدار شروع کند. حال اهداف و نگاه آنها به دو بازی پیش رو - جام گمپر و سوپرجام اسپانیا - معطوف شده است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

شروع برق آسا

تنها سه دقیقه پس از شروع اولین بازی لالیگا در نیوکمپ، پویول با ضربه سر، کرنر ژاوی را به گل تبدیل کرد. سپس رئال سوسیداد در چند دقیقه ای که بهترین عملکرد را در طول بازی داشتند، توانستند توسط کوری کاسترو در دقیقه 9، نتیجه 1-1 را به ثبت برسانند.

دو گل از مسی

نتیجه مساوی خیلی به طول نینجامید؛ چون مسی با فضایی که در برابر مدافعین سوسیداد پیدا کرد، اولین گل خود را در لالیگا در فصل جدید به ثمر رساند و بلافاصله با پاس تیو، تنها در 15 دقیقه ابتدائی، آن را به عدد 2 تبدیل کرد. پدرو و تیو انواع و اقسام خطرها و مشکلات را برای دروازه و بازیکنان رئال ایجاد کردند و قبل از پایان نیمه اول با یک همکاری زیبا، بار دیگر توانایی خود را به اثبات رساندند و چهارمین گل توسط پدرو وارد دروازه حریف شد. این نتیجه، آن هم در نیمه اول، بهترین نتیجه ممکن از سوی ابی اناری پوشان بود.

بازگشت ویا به فرم ایده آل

با شروع نیمه دوم، پیکه جای پویول را در زمین گرفت. سوسیداد در صدد به ثمر رساندن دومین گل خود بود که با حملات مسی و تمایل او به هت تریک، عقب نشینی آنها را به دنبال داشت. اینیستا جایگزین سسک در بازی شد در این حال که هواداران حاضر در نیوکمپ به تشویق ویا، که در حال گرم کردن بود، پرداخته بودند.

دقیقه 74 بازی، زمانی بود که تیتو، ویا را به زمین فرستاد و او نیز در هماهنگی کامل با آلبا، در دقایق پایانی آتش بازی کاتالانها را در نیوکمپ کامل کردند و پنجمین گل این برد قاطع را، ویا تازه بازگشته به ثمر رساند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 30 مرداد 1391  09:51 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

یکشنبه، 29 مرداد 1391
هفته 1 لالیگا
بارسلونا
ا5-1ا
سوسیداد
گلها: پویول، مسی (2)، پدرو، وی


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 30 مرداد 1391  09:47 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

مهاجم آرژانتینی، مهمترین هدف را جنگیدن برای کسب تمامی عناوین می داند. او اعتماد به نفس بالا بازیکنان را عاملی مناسب برای ادامه داشتن راه کسب عناوین مختلف برای باشگاه می بیند.

مسابقه بعدی بارسا، سوپرجام اسپانیا و در برابر رئال مادرید از نظر مسی نسبتا دشوار تلقی می شود، چون حریف از تجربه بالایی برخوردار است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
 
 
 


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 30 مرداد 1391
نظرات()       
یکشنبه 29 مرداد 1391  05:23 ب.ظ
توسط: mahdi abdi

 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 • تعداد کل صفحات :4  
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
آخرین پست ها

آیا مسی باز هم می درخشد؟ ..........یکشنبه 16 تیر 1392

گلزنی مسی و نیمار در لیما ..........یکشنبه 16 تیر 1392

گوتزه: «مسی الگوی من است». ..........یکشنبه 16 تیر 1392

کرایف، مارادونا و مسی در تیم منتخب تمام دوران در مجله world soccer ..........یکشنبه 16 تیر 1392

بررسی نقل و انتقالات بارسا در تابستان 2013 ..........یکشنبه 16 تیر 1392

مسی در 4 بازی خیریه ..........یکشنبه 9 تیر 1392

بارسلونا و سانتوس در جام خوان گمبر ..........یکشنبه 9 تیر 1392

اطلاعیه..........جمعه 7 تیر 1392

In year..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

والدس از دلایل جدایی اش گفت ..........شنبه 11 خرداد 1392

جزئیات مراسم معارفه نیمار در روز دوشنبه ..........شنبه 11 خرداد 1392

10 جمله درباره وداع آبیدال ..........شنبه 11 خرداد 1392

10 جمله درباره وداع آبیدال ..........شنبه 11 خرداد 1392

تورس درلیست خرید بارسلونا ..........شنبه 11 خرداد 1392

بارسا قهرمان جام کاتالونیا [ اسپانیول 1-1 بارسلونا ] ..........شنبه 11 خرداد 1392

طرح نهایی لباس بارسلونا در فصل 14-2013 ..........پنجشنبه 2 خرداد 1392

[ عکسهای جشن قهرمانی بارسا در لالیگا ] ..........پنجشنبه 2 خرداد 1392

جشن قهرمانی در نیوکمپ [ بارسلونا 2-1 وایادولید ] ..........پنجشنبه 2 خرداد 1392

بارسلونا – وایادولید: عصری همراه با جشن قهرمانی ..........دوشنبه 30 اردیبهشت 1392

وایادولید آغاز جشن قهرمانی لیگ ..........دوشنبه 30 اردیبهشت 1392

جام قهرمانی در نیوکمپ ..........شنبه 28 اردیبهشت 1392

جام قهرمانی در نیوکمپ ..........شنبه 28 اردیبهشت 1392

ابراز علاقه وزیر سابق فرانسه به ازدواج لیونل مسی!..........شنبه 28 اردیبهشت 1392

مسی نه، این‌بار ژاوی تاریخ‌سازی کرد..........شنبه 28 اردیبهشت 1392

خالکوبی مسی به خاطر پسرش +عکس..........شنبه 28 اردیبهشت 1392

واپیپر..........جمعه 27 اردیبهشت 1392

کودک مسی..........جمعه 27 اردیبهشت 1392

مشاهده نتیجه نظرسنجی..........جمعه 27 اردیبهشت 1392

مصدومیت مسی..........جمعه 27 اردیبهشت 1392

مسی: غیبت تیتو خیلی به ما ضربه زد ..........جمعه 27 اردیبهشت 1392

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic