وب سایت هواداران لیونل مسی سلام خیلی خوش آمدید. این سایت برای حمایت از ستاره ی آرژانتینی دنیای فوتبال لیونل مسی ایجاد شده.در اینجا بروز ترین اخبار و عکس ها قرار می گیرد.امیدوارم مارو از نظرات مفید خودتون بی بهره نگذارید. آدرس سایت: 10lionelmessi10.mihanblog.com و از جست وجوگر گوگل:10lionelmessi10.com tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com 2020-05-27T15:09:45+01:00 mihanblog.com آیا مسی باز هم می درخشد؟ 2013-07-07T12:43:40+01:00 2013-07-07T12:43:40+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/457 mahdi abdi «شماره ی 10 بارسلونا که با حرکات دیدنی اش همه را به شور می آورد آیا می تواند در کنار نیماری بازی کند که عطش زیادی برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان دارد و برای دستیابی به این مهم با او رقابت می کند؟».روزهای داغ تابستان پشت سر هم سپری می شوند و لیگ های معتبر اروپایی دوباره استارت می خورند. این روزها شاید تنها چیزی که بیش از همه توجه عموم را به خود جلب کرده خریدهای تابستانی بسیاری از باشگاه ها بوده است. بعضی به دنبال تقویت تیم خود و بعضی دیگر به دنبال درخشش در فصل جدید و در انگیزه ی کسب افتخار «شماره ی 10 بارسلونا که با حرکات دیدنی اش همه را به شور می آورد آیا می تواند در کنار نیماری بازی کند که عطش زیادی برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان دارد و برای دستیابی به این مهم با او رقابت می کند؟».

روزهای داغ تابستان پشت سر هم سپری می شوند و لیگ های معتبر اروپایی دوباره استارت می خورند. این روزها شاید تنها چیزی که بیش از همه توجه عموم را به خود جلب کرده خریدهای تابستانی بسیاری از باشگاه ها بوده است.


بعضی به دنبال تقویت تیم خود و بعضی دیگر به دنبال درخشش در فصل جدید و در انگیزه ی کسب افتخار برای خود هستند و به ناچار به خریدهای تابستانی روی آورده اند تا شاید گره از مشکلاتشان باز شود. بعضی از این خرید و فروش ها آن چنان مهم اند که کمتر کسی را می توان یافت که از آنها بی اطلاع باشد. مانند انتقال بالوتلی به میلان ، یا کاروس توس به یوونتوس و بسیاری دیگر.

اما اگر بخواهیم از زاویه ای دیگر به این موضوع بنگریم خواهیم دید که انتقال نیمار ، ستاره ی برزیلی به بارسا ، با وجود تلاش بسیاری از تیم ها برای جذب او از جمله رئال ، سر تیتر این اخبار می باشد. حال ، سوال این است، «شماره ی 10 بارسلونا که با حرکات دیدنی اش همه را به شور می آورد آیا می تواند در کنار نیماری بازی کند که عطش زیادی برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان دارد و برای دستیابی به این مهم با او رقابت می کند؟».

نیمار

جام کنفدراسیون ها تازه به پایان رسیده و بیش از همه چیزی که از این رقابتها بر سر زبان ها افتاده گلهای دیدنی نیمار است که پاس های عالی اینیستا و حتی گل های زیاد تورس را هم کمرنگ کرد و به همگان نشان داد که کولاک دیگری در اروپا در حال شکل گرفتن است ؛ در حالیکه از درخشش این بازیکن در فصل گذشته برای تیم سانتوس هم می توان مفصل نوشت...

لیونل مسی

و اما لیونل مسی؛ این ستاره ی آرژانتینی در فصلی که گذشت موفق شد به تنهایی 46 گل از 115 گل زده شده توسط بارسلونا را به نام خود ثبت کند. این تعداد حتی از مجموع گل های زده شده ی تیم قدرتمندی مثل ختافه هم بیشتر است.

بهرحال مشاهده ی بازی های نیمار در سانتوس ، خیلی از هواداران اف سی بارسلونا را به این فکر فرو برده است که اگر نیمار در بارسلونا هم مثل سانتوس بخواهد مثل گذشته تک روی کنه و مقابل بهترین مدافعان حال حاضر جهان خودنمایی کند آن وقت تکلیف ضد حمله هایی که قرار است روی دروازه ی والدس و یا حتی پینتو وارد شوند چه می شود؟ آن هم در چنین وضعیتی که هر آن توپ به دفاع بارسا می رسد باید منتظر یک اشتباه مرگ آور باشند...!

با همه ی این اوصاف باید تا شروع جام خوان گمپر ، سوپر جام اسپانیا ، لالیگا و لیگ قهرمانان صبر کرد و نمایش واقعی و زیبای این دو بازیکن تکنیکی را به نظاره نشست تا پاسخ تمام پرسش های موجود بدست آیند.
]]>
گلزنی مسی و نیمار در لیما 2013-07-07T12:42:48+01:00 2013-07-07T12:42:48+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/456 mahdi abdi مسی و نیمار در بازی‌ دوستانه ای در لیما هر کدام دو گٔل به ثمر رساندند. الکسیس سانچز،ماسکرانو و آلوز نیز در این بازی موفق به گلزنی شدند. قهرمان و بازیکن سابق بارسا اریک آبیدال نیز در این بازی حضور داشت.لئو مسی و نیمار در بازی خیریه ای که بین تیم‌های «دوستان مسی». و «بقیه ستارگان دنیا» در روز چهارشنبه برگزار شد شرکت کردند و تماشاگرن پرویی را به وجد آوردند. نتیجه این بازی که کم اهمیت‌ترین قسمت این بازی بود با حساب ۸-۵ به سود «دوستان مسی» به پایان رسید. اولین دیدار از سال ۲۰۱۱استادیوم ناسیونال دل پ
لئو مسی و نیمار در بازی خیریه ای که بین تیم‌های «دوستان مسی». و «بقیه ستارگان دنیا» در روز چهارشنبه برگزار شد شرکت کردند و تماشاگرن پرویی را به وجد آوردند. نتیجه این بازی که کم اهمیت‌ترین قسمت این بازی بود با حساب ۸-۵ به سود «دوستان مسی» به پایان رسید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

اولین دیدار از سال ۲۰۱۱

استادیوم ناسیونال دل پرو در حالی‌ میزبان دوئل غول های دنیا -مسی و نیمار، دو ستاره بارسا- بود که از سال ۲۰۱۱ و در جام باشگاه‌های جهان که با نتیجه ۴-۰ به نفع بارسا به پایان رسید برای اولین بار رو در روی یکدیگر قرار می گرفتند.این دو نفر در فصل آینده در یک تیم به میدان خواهند رفت در حالی که نیمار عنوان کرده است: «من به مسی کمک می‌کنم که بهترین بازیکن جهان باقی‌ بماند».

این دو بازیکن برخورد گرم و صمیمانه ای قبل از آغاز بازی با یکدیگر داشتند. مسی و نیمار هر کدام دو گل به ثمر رساندند.نیمار هم چنین در این بازی یک پنالتی از دست داد اگر چه با گل تماشایی خود از فاصله 36 متری آن را جبران کرد و تماشاچیان نیز به صورت ایستاده او را تشویق کردند. ]]>
گوتزه: «مسی الگوی من است». 2013-07-07T12:41:37+01:00 2013-07-07T12:41:37+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/455 mahdi abdi    
]]>
کرایف، مارادونا و مسی در تیم منتخب تمام دوران در مجله world soccer 2013-07-07T12:40:50+01:00 2013-07-07T12:40:50+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/454 mahdi abdi سه بازیکن بارسا در تیم مجله بریتانیایی دیده می شوند که توسط خبرنگاران و بازیکنان سابق انتخاب می شود.هشت بازیکن دیگر این تیم عبارت اند از: یاشین، کافو، مالدینی، مور، بکن بائر، دی استفانو، زیدان و پله. در این تیم که از ترکیب معمول 2-4-4 استفاده شده است، مسی و پله به عنوان مهاجم ایفای نقش می کنند.مجله بریتانیایی world soccer تیم منتخب جهان در تمام دوران را منتشر کرده است، که توسط رأی بازیکنان سابق و روزنامه نگاران انتخاب شده اند. بازیکنان سابق و حال حاضر بارسلونا یعنی کرایف، مارادونا و مسی در این
هشت بازیکن دیگر این تیم عبارت اند از: یاشین، کافو، مالدینی، مور، بکن بائر، دی استفانو، زیدان و پله.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

در این تیم که از ترکیب معمول 2-4-4 استفاده شده است، مسی و پله به عنوان مهاجم ایفای نقش می کنند.

مجله بریتانیایی world soccer تیم منتخب جهان در تمام دوران را منتشر کرده است، که توسط رأی بازیکنان سابق و روزنامه نگاران انتخاب شده اند. بازیکنان سابق و حال حاضر بارسلونا یعنی کرایف، مارادونا و مسی در این تیم دیده میشوند.

یوهان کرایف بین سالهای 1973 و 1978 در بارسا حضور داشت، دیه گو آرماندو مارادونا بین سالهای 1982 و 1984 در بارسا ایفای نقش میکرد و لیونل مسی که چهار سال به عنوان بازیکن سال جهان انتخاب شده است و در حال حاضر در بارسا فوتبال بازی میکند.

نمایندگان خوب از بارسا

این غیر عادی نیست که در مجله world soccer، چنین افتخاراتی به بازیکنان بارسا اختصاص یابد. در چهار نسخه ی قبلی منتشر شده، بازیکنان بارسا جایزه بهترین بازیکن سال را از آن خود کرده اند که سه بار مسی و یک بار ژاوی هرناندز این جوایز را کسب کرده اند. این بازیکن آرژانتینی این جوایز را در سالهای 2009، 2011 و 2012 به دست آورد که تنها در سال 2010 این جایزه به هم تیمی کاتالانی اش اختصاص یافت. همچنین پپ گواردیولا در سالهای 2009 و 2011 به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد.

آرای اتخاذ شده

دروازه بان: لو یاشین- 30 رأی
دفاع راست: کافو- 24 رأی
دفاع وسط: بابی مور- 24 رأی
دفاع وسط: فرانس بکن بائر- 68 رأی
دفاع چپ: پائولو مالدینی- 48 رأی
هافبک: زین الدین زیدان- 27 رأی
هافبک: آلفردو دی استفانو- 26 رأی
هافبک: یوهان کرایف- 60 رأی
هافبک: دیه گو مارادونا- 66 رأی
مهاجم: پله- 63 رأی
مهاجم: لئو مسی- 46 رأی ]]>
بررسی نقل و انتقالات بارسا در تابستان 2013 2013-07-07T12:38:00+01:00 2013-07-07T12:38:00+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/453 mahdi abdi بارسلونا در فصل نقل و انتقالات شاه ماهی برزیلی را شکار کرد تا بهترین خرید تابستان 2013 را به عقیده ای بسیاری از کارشناسان داشته باشد.عملکرد متزلزل بارسلونا در بازیهای سرنوشت ساز فصل گذشته، مسئولین این تیم را وا داشت که ضمن حفظ بدنه اصلی تیم، با خرید های جدید به تقویت سطح فنی تیم کمک کنند. خرید یک مدافع میانی برای سامان بخشیدن به شرایط فاجعه بار خط دفاعی، و به خدمت گرفتن نیمار در صدر اولویت های ساندرو راسل برای خرید های خود در تابستان 2013 بود. راسل در ابتدا توانست نیمار را جذب کند و هم اکنون بارسلونا در فصل نقل و انتقالات شاه ماهی برزیلی را شکار کرد تا بهترین خرید تابستان 2013 را به عقیده ای بسیاری از کارشناسان داشته باشد.

عملکرد متزلزل بارسلونا در بازیهای سرنوشت ساز فصل گذشته، مسئولین این تیم را وا داشت که ضمن حفظ بدنه اصلی تیم، با خرید های جدید به تقویت سطح فنی تیم کمک کنند. خرید یک مدافع میانی برای سامان بخشیدن به شرایط فاجعه بار خط دفاعی، و به خدمت گرفتن نیمار در صدر اولویت های ساندرو راسل برای خرید های خود در تابستان 2013 بود.


راسل در ابتدا توانست نیمار را جذب کند و هم اکنون در پی خرید یک مدافع میانی سطح بالا است تا آمادگی بارسا را برای حضور در رقابتهای فصل آینده به حداکثر برساند.

خرید های تیم

مدیر عامل بارسا در قدم اول توانست نیمار را از چنگ باشگاه متمول مادریدی دربیاورد و ضربه سختی به فلورنتینو پرس وارد کند. ستاره برزیلی جدید باشگاه بارسلونا، با عملکرد فوق العاده خود در جام کنفدراسیون ها استعداد خود را به رخ همگان کشید تا رئال در حسرت خریدش بماند.

پس از خرید نیمار، آبی و اناری ها در پی جذب یک دفاع میانی هستند. مصدومیت های پی در پی پویول، افت محسوس پیکه و ماسکرانو و عملکرد نامطمئن بارترا سبب این شد که خرید دفاع وسط یکی از اولویت های اصلی خرید های بارسا باشد. بی شک تیاگو سیلوا مناسب ترین گزینه برای این پست می باشد، اما خرید وی بسیار دشوار خواهد بود. شایعاتی مبنی بر تمایل بارسا به جذب داوید لوئیز، هوملس، مارکینوس و .... نیز مطرح شده است. به نظر می رسد که اگر بارسا موفق به خرید سیلوا نشود، داوید لوئیز محتمل ترین گزینه باشد.

خرید دروازه بان نیز از دیگر پست هایی بود که شایعات زیادی پیرامونش مطرح شد. مارک آندره تراشتگن و رینا نام هایی بودند که اخبار زیادی مبنی بر تمایل بارسا به جذب آن ها منشتر شد، اما با قطعی شدن ماندن والدس تا انتهای فصل بعدی و نیز تمدید قرارداد پینتو تا مدت مذکور، به احتمال زیاد پروسه خرید دروازه بان به تابستان بعدی منتقل شود و والدس و پینتو بار دیگر دروازه بان های اصلی بارسلونا باشند.

علاوه بر مطالب فوق، اخباری مبنی بر تلاش بارسا برای یک مهاجم دیگر نیز منتشر شد. رونی، تورس و لواندوفسکی کسانی بودند که نامشان حول اخبار نقل و انتقالات کاتالان ها منشتر شد. با این حال، با توجه به ترافیک خط حمله بارسا و نیز محدودیت بودجه مالی بارسا خرید یک مهاجم دیگر بسیار بعید به نظر می رسد.

خروجی های تیم

تا به این لحظه 3 بازیکن از بارسا جدا شدند: «آبیدال، فونتاس و مونیه سا». فونتاس و مونیه سا به ترتیب به تیم های سلتاویگو و استوک سیتی پیوستند و آبیدال هنوز با تیمی قرارداد نبسته است. از بین این 3 بازیکن، مونیه سا و آبیدال با اتمام قرارداد از بارسا جدا شدند و فونتاس با مبلغ 1 میلیون یورو به سلتاویگو پیوست. در بین دیگر بازیکنان بارسا، به احتمال قوی داوید ویا از تیم جدا خواهد شد و ظاهرا تیم های تاتنهام، آرسنال و فیورنتینا خواهان او هستند. دیگر بازیکنی که احتمال رفتنش زیاد است، تیاگو آلکانتارا می باشد، منچستر یونایتد به شدت خواهان جذب اوست و به خرید او نزدیک شده است. احتمال فروش برخی از بازیکنان بارسا که به طور قرضی در تیم های دیگر توپ می زنند نیز هست.

با این تفاسیر، انتظار می رود که ترکیب اصلی بارسلونا در فصل 14-2013 این باشد:

والدس

آلبا .... پیکه .... سیلوا ..... آلوز

بوسکتس

اینیستا .... ژاوی

نیمار .....مسی .... سانچز
]]>
مسی در 4 بازی خیریه 2013-06-30T17:33:47+01:00 2013-06-30T17:33:47+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/452 mahdi abdi فوق ستاره بارسلونا بهترین بازیکنان جهان را برای 4 بازی در مدالین، لیما، لوس آنجلس و شیکاگو دور هم جمع می کند.روز شنبه، شروع چهار بازی خیریه «دوستان مسی» در مقابل «بقیه جهان» خواهد بود. مدالین (کلمبیا) اولین توقفگاه این تور خواهد بود که بازی در استادیوم آتانازیو خیراردات برگزار خواهد شد. ستاره های این بازی عبارتند از: آبیدال، ماسکرانو، ماتراتزی، بویان، کان آگرو، دمیکیلیس و روبینیو. مسی در مقابل نیمارروز سه شنبه استادیوم ناسیونال میزبان دوئل غول ها خواهد بود. در پایتخت پرو مسی مقابل هم تیمی آیندش
روز شنبه، شروع چهار بازی خیریه «دوستان مسی» در مقابل «بقیه جهان» خواهد بود. مدالین (کلمبیا) اولین توقفگاه این تور خواهد بود که بازی در استادیوم آتانازیو خیراردات برگزار خواهد شد. ستاره های این بازی عبارتند از: آبیدال، ماسکرانو، ماتراتزی، بویان، کان آگرو، دمیکیلیس و روبینیو.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

مسی در مقابل نیمار

روز سه شنبه استادیوم ناسیونال میزبان دوئل غول ها خواهد بود. در پایتخت پرو مسی مقابل هم تیمی آیندش، نیمار، همراه با آبیدال، سرجیو بوسکتس، ماسکرانو، ژولیو سزار و داوید لوئیز قرار خواهد گرفت.

روز چهارشنبه 3 جولای، مسی و برخی از بازیکنانی که در بازی قبل حضور داشته اند، بازی سوم را در لس آنجلس برگزار می کنند. برخی از بازیکنای حاضر در این بازی آبیدال، سسک، سانگ، بوسکتس، پیکه، پینتو، برادران دوس سانتوس و بواتنگ و لواندوفسکی هستند.

بازی آخر 6 جولای در شیکاگو خواهد بود که آلبا و تیری آنری هم حضور دارند. ]]>
بارسلونا و سانتوس در جام خوان گمبر 2013-06-30T17:31:49+01:00 2013-06-30T17:31:49+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/450 mahdi abdi بارسا با در اختیار داشتن ستاره سابق سانتوس به میدان می رود و سانتوس نیز با چالشی برای مهار مهاجم سابق خود مواجه است.سانتوس حریف بارسا در جام خوان گمبر خواهد بود که این رقابت در دوم آگوست، ساعت 21:30 به وقت محلی برگزار می شود. این بازی که در مقابل تیم پیشین نیمار برگزار می شود، نخستین حضور نیمار با لباس آبی اناری در زمین است. شروعی کند در لیگ برزیلسانتوس در لیگ برزیل با پنج امتیاز از مجموع پنج بازی کار خود را در رده پانزدهم جدول دنبال می کند. این تیم در فصل پیش نتوانست به رتبه ای بهتر از هشتم بارسا با در اختیار داشتن ستاره سابق سانتوس به میدان می رود و سانتوس نیز با چالشی برای مهار مهاجم سابق خود مواجه است.

سانتوس حریف بارسا در جام خوان گمبر خواهد بود که این رقابت در دوم آگوست، ساعت 21:30 به وقت محلی برگزار می شود. این بازی که در مقابل تیم پیشین نیمار برگزار می شود، نخستین حضور نیمار با لباس آبی اناری در زمین است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


شروعی کند در لیگ برزیل

سانتوس در لیگ برزیل با پنج امتیاز از مجموع پنج بازی کار خود را در رده پانزدهم جدول دنبال می کند. این تیم در فصل پیش نتوانست به رتبه ای بهتر از هشتم دست یابد.

در ماه مه گذشته، تیم سابق نیمار در رقابت سخت و تنگاتنگی با تیم کورینتیانس برای کسب جام پائولیستا بود، ولی کورینتیانس توانست با نتایج 1 بر 1 و 2 بر 1 دست شاگردان ویلا بلمیرو را از این جام کوتاه کند و این عنوان را از آن خود کند.

اگرچه سانتوس توانست پس از تحمیل شکست 2 بر صفر به تیم یونیورسیداد عنوان قهرمانی سودامریکانا را از آن خود کند.

رقابت ها پس از خروج نیمار

این تیم تاریخی کشور برزیل پس از فروش ستاره بزرگ خود، با چالشی بزرگ برای کنار آمدن با نبود این بازیکن مواجه است. علاوه بر خروج نیمار، مربی تیم، موریسی رامالیو نیز از کار برکنار شده است. البته باشگاه سانتوس اعلام کرده است که در حال بازسازی خود است. سانتوس در حال حاضر با هدایت کلودینی اولیویرا، مربی تیم زیر 18 سال برزیل به تمرین مشغول است.

بار مسئولیت موفقیت تیم اکنون بر دوش آروکای 26 ساله و هافبک آرژانتینی سانتوس، یعنی والتر مونتیا است. مارکوس آسانسائو، بازیکن سابق بتیس نیز نقش مهمی را در تیم ایفا می کند و باید تا با تجربه خود، جمعی از بازیکنان جوان و با استعداد تیم را مدیریت کند.

دو بازی دوستانه در قرارداد نیمار

حضور سانتوس در جام خوان گمبر یکی از شروط باشگاه سانتوس برای انتقال نیمار بود. علاوه بر این بازی، این دو تیم یک بازی دوستانه دیگر نیز در برزیل انجام خواهند داد. تاریخ و زمان انجام این بازی متعاقباً تعیین خواهد شد.

فروش بلیط از سوم جولای

از روز چهارشنبه سوم جولای، بلیط مسابقه بارسا برابر سانتوس از رقابت های جام کنفدراسیون ها به فروش می رود. قیمت این بلیط ها از 19 تا 89 یورو خواهد بود و اعضای باشگاه بارسلونا از 25% تخفیف بهره مند می شوند.

فونت آنا ویوز

در این بازی، فونت کار شده بروی لباس بارسا همانند لباس های عادی تیم نخواهد بود. طبق توافقات انجام شده توسط باشگاه، فونت جدیدی که توسط آنا ویوز طراحی شده، جایگزین فونت رسمی لباس آبی اناری ها در جام خوان گمبر خواهد شد.

]]>
اطلاعیه 2013-06-28T19:28:17+01:00 2013-06-28T19:28:17+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/449 mahdi abdi با عرض سلام مدّتی بود که وبلاگ هواداران لیونل مسی تعطیل شده و از اطلاع رسانی اخبار جدید به بازدید کنندگان باز مانده بود. امّا طی تصمیم گیری های آتی،این وبلاگ دوباره شروع به کار کرده و عضو می پذیرد. مدیریت وبلاگ     با عرض سلام

مدّتی بود که وبلاگ هواداران لیونل مسی تعطیل شده و از اطلاع رسانی اخبار جدید به بازدید کنندگان باز مانده بود.

امّا طی تصمیم گیری های آتی،این وبلاگ دوباره شروع به کار کرده و عضو می پذیرد.

مدیریت وبلاگ

 

 

]]>
In year 2013-06-12T18:45:12+01:00 2013-06-12T18:45:12+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/448 mahdi abdi   FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB 

FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

FOTO: MIGUEL RUIZ - FCBFOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

FOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

]]>
والدس از دلایل جدایی اش گفت 2013-06-01T18:32:50+01:00 2013-06-01T18:32:50+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/447 mahdi abdi سنگربان بارسلونا با تشکر از تمام تلاشهایی که باشگاه طی دو دهه گذشته در حقش انجام داده توضیحاتی درباره دلایل جدایی اش ارائه داد.ویکتور والدس در نشست خبری خود درباره دلایلش برای عدم تمدید قرارداد توضیحاتی داد. این دروازه بان بیان کرد که تا ابد به باشگاه و هواداران عشق می ورزد، ولی از طرفی دیگر خستگی طی این مدت طولانی برای او بوجود آمده است. جمله ای که او بیان کرد این بود: «جایگاه دروازه بان در این باشگاه، جایگاهی سنگین است و من این مسئولیت را از جوانی تاکنون به دوش کشیده ام». او اضافه کرد: «من مد
ویکتور والدس در نشست خبری خود درباره دلایلش برای عدم تمدید قرارداد توضیحاتی داد. این دروازه بان بیان کرد که تا ابد به باشگاه و هواداران عشق می ورزد، ولی از طرفی دیگر خستگی طی این مدت طولانی برای او بوجود آمده است. جمله ای که او بیان کرد این بود: «جایگاه دروازه بان در این باشگاه، جایگاهی سنگین است و من این مسئولیت را از جوانی تاکنون به دوش کشیده ام».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

او اضافه کرد: «من مدت بیست و دو سال در این جا که آن را خانه خود می دانم مانده ام. ده سال در لاماسیا و دوازده سال در تیم اول باشگاه. به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که لباس تیم را به همراه بهترین بازیکنان دنیا بر تن کنم و این افتخارات را کسب کنم. بارسا به من همه چیز داده است. این تمام حرف من است. حرف من و خانواده ام. جایگاه دروازه بان در این باشگاه، جایگاهی سنگین است و من این مسئولیت را از جوانی تا به اینجا به دوش کشیده ام. این تصمیمی است که طی مدت ها در ذهن من پرورانده شده و هر چه پیش می رفتم خستگی بر من غلبه می کرد».

والدس که قراردادش را تمدید نخواهد کرد در ادامه دلایل خود گفت: «به نظر من چرخه فوتبالی من پس از پایان قراردادم به اتمام می رسد، یعنی سال آینده. وقتی که با من تماس گرفتند تا قراردادم را تمدید کنم این جمله را به آنها گفتم. نمی خواهم مردم در مورد حرفه ای بودن من و علاقه من به رنگ ها فکر کنند. من از پیشنهاداتی که به من شده خوشحالم، ولی تصمیمم قطعی است».

دروازه بان بارسلونا با بیان این که تصمیم رفتن را از ماه ژانویه گرفته عنوان کرد: «برای جلوگیری از گمانه زنی ها، خودم را موظف می دانستم که این نشست خبری را برگزار کنم. نظر باشگاه متفاوت است. می دانم که ممکن است بعضی از مردم احساس ناراحتی کنند، اما امیدوارم که مرا ببخشند چون قصد من ناراحت کردن آنها نبود. من همیشه با هواداران رابطه خوبی داشته ام. همیشه مورد احترام قرار گرفته ام و البته با آنها شفاف بوده ام».

به سمت بهترین راه حل

والدس در مورد آینده خود صراحتاً گفت: «از همه هم تیمی هایم و همه مردمی که در این سالها و بخصوص در این مدت پر از سکوت که برایم بسیار سخت بود مرا حمایت کردند، تشکر می کنم. چیزهایی که من در بارسا تجربه کردم را دیگر نمی توانم در جای دیگری تجربه کنم. من احساس ارزش و افتخار می کنم. تمامی مدیران، کادر تیم و نظریه پردازان نسبت به من لطف داشته اند. از آنها تشکر و قدردانی می کنم. دوست دارم راه حلی انتخاب کنم که هم به سود من باشد هم به سود باشگاه».

شبی به یاد ماندنی در پاریس

از او در مورد بهترین خاطرات خود در باشگاه پرسیده شد و والدز جواب داد: «من تجربه حضور در رختکن تیم بخصوص در آن شب بیاد ماندنی در پاریس سال 2006 را دارم. شکست ها، بیماری ها، خداحافظی از مردم و ناراحتی هایی که در روابط شخصی با هم تیمی ها بوجود می آمد، نیز بدترین خاطره هایم بود».

او با سه کاپیتان دیگر تیم، پویول، ژاوی و اینیستا همراه شد و کنفرانس را با صحبت هایی که از نظر او برای ایستادن در دروازه بارسا لازم می دانست، به پایان برد: «دروازه بان بارسا باید در موقعیت تک به تک در دنیا بهترین باشد و همچنان که همیشه گفته شده بازی با پای قوی داشته باشد.». ]]>
جزئیات مراسم معارفه نیمار در روز دوشنبه 2013-06-01T18:32:16+01:00 2013-06-01T18:32:16+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/446 mahdi abdi بازیکن برزیلی تازه وارد روز دوشنبه در بارسلونا حضور خواهد داشت تا مراسم معارفه وی ساعت 18:15 (به وقت محلی) برگزار شود. پس از آن در نخستین نشست خبری خود به عنوان بازیکن بارسلونا حاضر می شود.ساعت 16:00 درها به روی هواداران و اعضا باز خواهد شد و حدود ساعت 18:45 نیمار قراردادش را امضا خواهد کرد. در زیر جزئیات برنامه روز دوشنبه سوم ژوئن در نیوکمپ برای اولین روز حضور نیمار به عنوان بازیکن بارسلونا را مشاهده می کنید. ساعت 12:00 :مراسمی با حضور عکاسان و نیمار در دفتر باشگاه، سپس تست پزشکی در کلینیک باش
ساعت 16:00 درها به روی هواداران و اعضا باز خواهد شد و حدود ساعت 18:45 نیمار قراردادش را امضا خواهد کرد. در زیر جزئیات برنامه روز دوشنبه سوم ژوئن در نیوکمپ برای اولین روز حضور نیمار به عنوان بازیکن بارسلونا را مشاهده می کنید.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

ساعت 12:00 :مراسمی با حضور عکاسان و نیمار در دفتر باشگاه، سپس تست پزشکی در کلینیک باشگاه (تست های پزشکی در مرکز پزشکی بارسا در سیوتات اسپورتیوو خوان گمپر انجام خواهد شد)

ساعت 16:00 :درب های نیوکمپ به روی هواداران و اعضا باز خواهد شد

ساعت 16:45 :امضای قرارداد در دفتر باشگاه

ساعت 17:45: حضور در برابر عکاسان قبل از معرفی اصلی خارج از دفتر باشگاه با حضور رییس باشگاه سندرا راسل، نائب رییس جوزپ ماریا بارتومئو و مدیر ورزشی باشگاه آندونی زوبی زارتا

ساعت 18:15 :مراسم معارفه نیمار به عنوان بازیکن جدید بارسلونا در مقابل هواداران در نیوکمپ

ساعت 19:30:مصاحبه مطبوعاتی نیمار پس از مراسم معارفه ]]>
10 جمله درباره وداع آبیدال 2013-06-01T18:31:47+01:00 2013-06-01T18:31:47+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/445 mahdi abdi این بازیکن فرانسوی که در جمع تمام هم تیمی های خود حضور داشت، با آنان خداحافظی کرد.اریک آبیدال با بارسلونا خداحافظی کرد. در طول کنفرانس خبری احساسی این بازیکن فرانسوی، او هم تیمی ها، کادر فنی تیم و هواداران را مخاطب قرار داد و از آنها به خاطر حمایت هایشان تشکر کرد. در اینجا گزیده ای از جملاتی آورده شده که به تصور ما بهترین جملات این مصاحبه خبری بود. 1- امروز روز نسبتاً سختی است. من شش سال در اینجا بازی کرده ام و خوش شانس بوده ام که هم تیمی های بی نظیر و بهترین تیم دنیا را داشتم. من چیز های زیادی
اریک آبیدال با بارسلونا خداحافظی کرد. در طول کنفرانس خبری احساسی این بازیکن فرانسوی، او هم تیمی ها، کادر فنی تیم و هواداران را مخاطب قرار داد و از آنها به خاطر حمایت هایشان تشکر کرد. در اینجا گزیده ای از جملاتی آورده شده که به تصور ما بهترین جملات این مصاحبه خبری بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

1- امروز روز نسبتاً سختی است. من شش سال در اینجا بازی کرده ام و خوش شانس بوده ام که هم تیمی های بی نظیر و بهترین تیم دنیا را داشتم. من چیز های زیادی از آنها آموختم.

2- از مربیان و بازیکنان متشکرم؛ پزشکان و فیزیوتراپ ها که در لحظات دشوار به من کمک کردند. از دکتر مدینا ممنونم که سالها مرا کمک کرد و از خانواده خود تشکر می کنم.

3- وقتی که به این بیماری دچار شدم، برای خود اهدافی داشتم. پیش از هر چیز هدفم جنگیدن برای خانواده ام بود تا بتوانم بزرگ شدن دخترم را ببینم. دومین هدف، امکان بازی کردن دوباره بود. دوست داشتم که در اینجا به کار خود ادامه بدهم، ولی باشگاه موافقت نکرد و من به نظر آنها احترام می گذارم.

4- من می روم ولی قطعاً روزی باز می گردم، زیرا پیشنهاد بسیار خوبی از طرف باشگاه دارم که باید در مورد آن فکر کنم. از رفتار و برخورد شما متشکرم.

5- تشکر فراوان از همه هواداران که مرا حمایت کردند. همیشه آنها در یاد من خواهند بود.

6- آینده من؟ در حال حاضر باید قرارداد خود را با باشگاه تمام کنم. پیشنهادی به من نشده تا در مورد آن فکر کنم. چیزی که مهم است، بازی پایانی لیگ است.

7- کنار گذاشتن فوتبال سخت است، زندگی شما را تغییر می دهد.

8- می خواهم به فوتبال بازی کردن ادامه بدهم، زیرا سالم و سلامت هستم. وقتی که پزشکان بگویند که ممکن است زندگی من به خطر بیافتد، ورزش را کنار خواهم گذاشت، ولی هنوز چنین موضوعی پیش نیامده است.

9- من جنگیدم. این لیگ قهرمانان شخصی من بود. این یک پیروزی تیمی بود، زیرا هم تیمی های من مرا تشویق و حمایت می کردند. از همه شما متشکرم، نمی توانستم به تنهایی بجنگم.

10- چه چیزی را به خاطر می سپارید؟ نخستین بازی خود برای باشگاه، روزی که پزشکان تومر مرا مشاهده کردند، بازگشتم به نیو کمپ، رفتاری که کاپیتان در فینال ومبلی انجام داد و البته امروز. ]]>
10 جمله درباره وداع آبیدال 2013-06-01T18:31:22+01:00 2013-06-01T18:31:22+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/444 mahdi abdi این بازیکن فرانسوی که در جمع تمام هم تیمی های خود حضور داشت، با آنان خداحافظی کرد.اریک آبیدال با بارسلونا خداحافظی کرد. در طول کنفرانس خبری احساسی این بازیکن فرانسوی، او هم تیمی ها، کادر فنی تیم و هواداران را مخاطب قرار داد و از آنها به خاطر حمایت هایشان تشکر کرد. در اینجا گزیده ای از جملاتی آورده شده که به تصور ما بهترین جملات این مصاحبه خبری بود. 1- امروز روز نسبتاً سختی است. من شش سال در اینجا بازی کرده ام و خوش شانس بوده ام که هم تیمی های بی نظیر و بهترین تیم دنیا را داشتم. من چیز های زیادی
اریک آبیدال با بارسلونا خداحافظی کرد. در طول کنفرانس خبری احساسی این بازیکن فرانسوی، او هم تیمی ها، کادر فنی تیم و هواداران را مخاطب قرار داد و از آنها به خاطر حمایت هایشان تشکر کرد. در اینجا گزیده ای از جملاتی آورده شده که به تصور ما بهترین جملات این مصاحبه خبری بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

1- امروز روز نسبتاً سختی است. من شش سال در اینجا بازی کرده ام و خوش شانس بوده ام که هم تیمی های بی نظیر و بهترین تیم دنیا را داشتم. من چیز های زیادی از آنها آموختم.

2- از مربیان و بازیکنان متشکرم؛ پزشکان و فیزیوتراپ ها که در لحظات دشوار به من کمک کردند. از دکتر مدینا ممنونم که سالها مرا کمک کرد و از خانواده خود تشکر می کنم.

3- وقتی که به این بیماری دچار شدم، برای خود اهدافی داشتم. پیش از هر چیز هدفم جنگیدن برای خانواده ام بود تا بتوانم بزرگ شدن دخترم را ببینم. دومین هدف، امکان بازی کردن دوباره بود. دوست داشتم که در اینجا به کار خود ادامه بدهم، ولی باشگاه موافقت نکرد و من به نظر آنها احترام می گذارم.

4- من می روم ولی قطعاً روزی باز می گردم، زیرا پیشنهاد بسیار خوبی از طرف باشگاه دارم که باید در مورد آن فکر کنم. از رفتار و برخورد شما متشکرم.

5- تشکر فراوان از همه هواداران که مرا حمایت کردند. همیشه آنها در یاد من خواهند بود.

6- آینده من؟ در حال حاضر باید قرارداد خود را با باشگاه تمام کنم. پیشنهادی به من نشده تا در مورد آن فکر کنم. چیزی که مهم است، بازی پایانی لیگ است.

7- کنار گذاشتن فوتبال سخت است، زندگی شما را تغییر می دهد.

8- می خواهم به فوتبال بازی کردن ادامه بدهم، زیرا سالم و سلامت هستم. وقتی که پزشکان بگویند که ممکن است زندگی من به خطر بیافتد، ورزش را کنار خواهم گذاشت، ولی هنوز چنین موضوعی پیش نیامده است.

9- من جنگیدم. این لیگ قهرمانان شخصی من بود. این یک پیروزی تیمی بود، زیرا هم تیمی های من مرا تشویق و حمایت می کردند. از همه شما متشکرم، نمی توانستم به تنهایی بجنگم.

10- چه چیزی را به خاطر می سپارید؟ نخستین بازی خود برای باشگاه، روزی که پزشکان تومر مرا مشاهده کردند، بازگشتم به نیو کمپ، رفتاری که کاپیتان در فینال ومبلی انجام داد و البته امروز. ]]>
تورس درلیست خرید بارسلونا 2013-06-01T18:28:10+01:00 2013-06-01T18:28:10+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/443 mahdi abdi   باشگاه بارسلونا برای خرید های تابستانی، لیست 9 نفره ای از مهاجمان آماده کرده که در بین آنها نام تورس نیز به چشم میخورد. آنها برای تورس حاضرند 25 میلیون یورو هزینه کنند. در نیم فصل اول، شایعه معاوضه تورس و ویا به گوش میرسید و حتی تا مرز جدی شدن نیز رفت اما در نهایت انتقال موفقی نشد زیرا چلسی، تورس را به ویا ترجیح میداد اما با شایعات جدایی سانچز از بارسا و با توجه به اینکه چلسی نیز از مشتریان اوست و با در نظر گرفتن اینکه مورینیو تمایلی به استفاده از تورس در چلسی ندارد، این احتمال میرود ]]> بارسا قهرمان جام کاتالونیا [ اسپانیول 1-1 بارسلونا ] 2013-06-01T18:22:50+01:00 2013-06-01T18:22:50+01:00 tag:http://10lionelmessi10.mihanblog.com/post/442 mahdi abdi     
 

]]>